KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16186061
*
nr 1618 6061
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Bogserbåt. Olja på duk, 17x35 cm, yttermått inklusive ram: 25x43 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 maj 2024
kl 20:57:24
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/4 17:07:42
1
300 kr
5/5 15:24:55
2
450 kr
6/5 18:22:09
3
400 kr
6/5 18:22:09
2
450 kr (Budbetjänt)
6/5 18:22:12
3
500 kr
6/5 18:22:37
3
700 kr
6/5 20:51:27
4
600 kr
6/5 20:51:27
3
700 kr (Budbetjänt)
6/5 20:51:44
4
800 kr
6/5 20:52:24
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bogserbåt ej signerad olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
1038 Oljemålning
Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:50
-
7418 Oljemålning
Bengt Ellis (1923-2006), Sverige. Signerad och dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:29
-
7076 Oljemålning
Edvin Ollers (1888-1959), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:52
-
1007 Oljemålning
Einar Nerman (1888-1983), Sverige. "Gammal dam". S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:36
-
8100 Oljemålning
Einer Fauqert. (tillskriven, ej signerad, hus. Olj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:13
-
8116 Oljemålning
Elmar Karimov (f. 1965), Azerbajdzjan. Signerad. O..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:06
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1618 6061
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Bogserbåt. Olja på duk, 17x35 cm, yttermått inklusive ram: 25x43 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 maj 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
30/4 17:07:42 | 1 | 300 kr |
5/5 15:24:55 | 2 | 450 kr |
6/5 18:22:09 | 3 | 400 kr |
6/5 18:22:09 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
6/5 18:22:12 | 3 | 500 kr |
6/5 18:22:37 | 3 | 700 kr |
6/5 20:51:27 | 4 | 600 kr |
6/5 20:51:27 | 3 | 700 kr (Budbetjänt) |
6/5 20:51:44 | 4 | 800 kr |
6/5 20:52:24 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bogserbåt ej signerad olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
1038 Oljemålning
Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:50 -
7418 Oljemålning
Bengt Ellis (1923-2006), Sverige. Signerad och dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:29 -
7076 Oljemålning
Edvin Ollers (1888-1959), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:52
-
1007 Oljemålning
Einar Nerman (1888-1983), Sverige. "Gammal dam". S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:36 -
8100 Oljemålning
Einer Fauqert. (tillskriven, ej signerad, hus. Olj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:13 -
8116 Oljemålning
Elmar Karimov (f. 1965), Azerbajdzjan. Signerad. O..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:06